Про нас

Найсмачніші страви

Хочете спробувати найсмачніші страви світу? Відвідайте FutureNet Cafe & Bar в Києві і наше меню приємно здивує вас різноманітністю страв з різних куточків планети і скромними цінами. Забронюйте місця або замовте улюблені страви онлайн, щоб насолодитися нашою кухнею прямо зараз.

Відкрита кухня

Ми абсолютно впевнені в професіоналізмі наших кухарів і якості продуктів в кафе. Подивіться наші відео-ролики про те, як ми готуємо ваші улюблені страви.

Якісне обслуговування

У FutureNet Cafe & Bar вас завжди чекає швидка подача смачних страв, щирі посмішки офіціантів і тепла атмосфера.

Жива музика

FutureNet Cafe & Bar зробить ваші вечори незабутніми, завдяки живій музиці. Слідкуйте за нашими музичними анонсами на сайті або сторінках в соц. мережах.

Наша кухня, як і наші серця завжди відкриті для вас. Пориньте в приємну атмосферу FutureNet Cafe & Bar і переконайтеся, як швидко на столі з'явиться ваше замовлення. Насолоджуйтесь класичним бруклінським сніданком, скуштуйте неперевершену італійську пасту болоньєзе, смакуйте справжній український борщ, кожен день вибираючи в меню FutureNet Cafe & Bar те, що подобається саме вам.

Послуги

Обслуговування клієнтів на вищому рівні
Корпоративи

Потрібно провести бізнес презентацію, відпочити з колегами або пообідати з бізнес-партнерами? Завітайте до Futurenet Cafe & Bar та отримайте широкий спектр послуг для корпоративних подій

Свята та дні народження

Забронюйте Futurenet Cafe & Bar та проведіть свято разом із своєю родиною, організацію і усі рутинні процеси можете лишити на нас!

Події

Актуальні події

Дізнавайтесь першими про спеціальні пропозиції, смачні подарунки і важливі новини в житті FutureNet Cafe & Bar, щоб встигнути отримати наші смачні сюрпризи, насолодитися приємною атмосферою та взяти участь в цікавих подіях.